Sık Sorulan Sorular

Nasıl Olacak ?

Müşteri Hizmetlerimizi Aradıktan Sonra Kurulum Ekibimiz Evinize Yada İşyerinize Geliyor.Kısa Bir Keşif Yapıyor. Çatınıza Yada Balkonunuza Modem Cihazınızı Takıyor.Bireysel Kurulumlarda Aktivasyon Ücreti yada Binanızın yapısı ve kullanılan malzemeye göre ayrıca kurulum ücreti Alınabilir.Bu bedel Kurulum Aşamasında Belli Olmaktadır.Çatınıza ve Evinizin içine Takılan modem yada acess point Size Emanet Bırakılıyor.İnterneti Kullanmak İstemediğinizde Çatınıza Takılan Cihazı ve Evinize takılan cihazı Geri İade İstiyoruz. Eğer bu cihazlar geri iade edilemezse cezai ücret olarak 3500 tl talep edilmektedir.Bu takılan Cihazlar Siz Kullanırken Arızalanır İse Hiç Bir Ücret Talep Etmiyoruz.Yenisi İle Değiştiriyoruz. Kurulum Anında Size Ücretsiz Takılan KABLO-ADAPTÖR-DATA POWER-MODEM-ACCES POİNT Kullanım Sırasında Arızalanır Su veya Sıvı Teması Görüp Yenilenmesi Gerekirse Yenisi ücreti Karşılığında değiştirilir. Size İnterneti Kablolu Olarak veriyoruz.Siz Kablosuz Bağlanmak İsterseniz Eski Modeminizi Uyum Sağlarsa Takıyoruz. Eski Modeminiz Uyum Sağlamazsa Dilerseniz Ücreti Karşılığında Bizden Talep Edebilirsiniz.Yada İnterneti Kablolu Kullanırsınız. Dilerseniz Kablosuz Modemi Başka Bir Firmadanda Alabilirsiniz Ancak Biz Kurulumuna destek olamaıyoruz. İnternet Kullanımından İstediğiniz Zaman Vaz Geçebilirsiniz Taahhüt Vermediğiniz İçin Hiç bir Ceza İşlemiyle Karşılaşmazsınız.Fakat iptal halinde daha önce ödenen hiçbir ücreti geri alamazsınız. İnternetinizi İstediğiniz Kadar Kullanabilirsiniz KOTA AKN yoktur.Çok Kullandınız Diye Yavaşlatılma Olmaz. İNTERNETİNİZİ PAYLAŞMAK YASAKTIR.TESPİT HALİNDE ABONELİK İPTAL EDİLİR.İnterneti iptal ettirene kadar her ay ödeme yapmak zorundasınız.Yapmadığınız ödemeleri iptal edilene kadar ödemek zorundasınız. Fiyat KDV ve ÖİV Dahil Fiyattır.Ayrıca müşteri faturalarından HİZMET BEDELİ MODEM KİRA BEDELİ gibi başka maddeler eklenebilir.Bu Fiyat Abone Olduğunuz Tarihten İtibaren Geçerlidir.TAAHHÜT verilmediği için Firma paket ücretleri ve hızlarında değişiklik yapabilir.Paketi kullanıma kapatabilir.

Ödeme Nasıl Yapılacak ?

Ödemeler sadece şirket merkezimize elden yada ödeme noktalarımıza elden yapılabilir.havale eft kredi kartı gibi ödemeler kabul edilmemektedir.

Binamızda Alt Yapı Yok İnternet için sabit telefon hattına ihtiyaç var mı?

Kablosuz internet hizmetimizi kullanırken sabit telefon hattı gerekmemektedir.Binanızda Alt Yapı Olmasınada Gerek Yoktur.

Arızaya ne kadar sürede cevap verebiliyorsunuz ? ÜCRET ALIYORMUSUNUZ?

Arıza Kaydı Alındıktan sonra Müşteri yerinde müdahale edilmesi gereken durumlarda 72 saat içerisinde arıza giderilmektedir. Merkezden müdahale edilecek sorunlara anlık olarak çözüm getirebilmekteyiz.Abone arıza kaydı bıraktıktan sonra ekiplerimiz adresine gidinceye kadar sürede arızası düzeldi ise mutlaka bilgi vermelidir.AKSİ HALDE 100 TL SERVİS ÜCRETİ ALINIR.Abone Modemine RESET attı AYARLARINI bozdu,Bağlantı kablolarını değiştirdi veya yanlış taktı ise 250 TL servis ücreti alınır.Çatıdan modeme kadar inen kablo arızalandı ise metresi 15 tl ücret ile kablo ücreti alınır.ABONEDEN KAYNAKLANMAYAN ARIZALARA MÜDAHALE EDİLDİKTEN SONRA ÜCRET ALINMAMAKTADIR. NAKİL ÜCRETİ 500 TL DİR.KABLO VE İŞÇİLİK AYRICA ÜCRETLENDİRİLİR.